Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów , to nie tylko prostowanie włosów, ale też regeneracja zniszczonych włosów którego celem jest odbudowa struktury włosów, ich intensywne odżywienie i wygładzenie. Keratyna naturalnie produkowana jest w mieszkach włosowych, stanowi główny budulec łodygi włosa, zwanej korą włosa. Włókna keratyny są połączone ze sobą poprzecznymi wiązaniami siarczkowymi, dzięki czemu włosy są elastyczne i sprężyste. Keratyna wchodzi również w skład zewnętrznej osłonki włosa, by zapewnić włosom połysk i odporność. Jej brak doprowadza m.in. do otwierania się łusek włosa i rozdwajania końcówek. Kiedy wasze włosy robią się matowe, łamliwe, nadmiernie wypadają – może to oznaczać, że brak im właśnie tego składnika. Przyczyn utraty keratyny jest wiele: warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, zabiegi koloryzacji włosów, a także codzienna stylizacja. Zabieg keratynowy polecamy każdemu, kto ma suche, łamliwe, zniszczone lub matowe włosy, często trudne do uczesania, nienaturalnie napuszone. Przeznaczone jest dla kobiet, które codziennie zmagają się z puszącymi się, przesuszonymi i trudnymi do ułożenia włosami. Zabieg możemy przeprowadzić na włosach farbowanych, rozjaśnianych i zniszczonych innymi zabiegami chemicznymi, przy zachowaniu odpowiedniego odstępu czasowego pomiedzy poszczególnymi zabiegami.
Preparaty keratynowe, LISSE DESIGN z ALFAPARF MILANO i SUN LISS, używane przez nas podczas zabiegu, zawierają nie tylko keratynę, która regeneruje uszkodzone włosy, lecz także antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy, które trwale nawilżają włosy i dostarczają niezbędnych składników odżywczych oraz kwasy tłuszczowe, które tworzą na włosach niewidoczną barierę ochronną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi
Po zakończeniu zabiegu włosy są gładkie, proste, nawilżone, dogłębnie odżywione, zregenerowane, lśniące, sprężyste, podatne na stylizację. Włosy po terapii keratynowej są także bardziej odporne na skręty i puszenie się w wilgotnym środowisku. Efekty zabiegu utrzymują się nawet 6 miesięcy - zależy to od typu i gęstości włosów. Wpływ na trwałość zabiegu ma również odpowiednia pielęgnacja włosów. Po zabiegu nie należy myć włosów przez 2-3 dni. W ciągu kilku pierwszych dni po zabiegu nie należy także zgniatać włosów, np. nie wiązać ich w kucyk czy spinać klamerkami. Po tym okresie należy używać szamponów bez siarczanów, soli i parabenów, stosować keratynowe odżywki oraz maski bez silikonów. Należy zrezygnować z produktów do stylizacji zawierających alkohol, ponieważ wysuszają one włosy.

Zabieg keratynowego prostowania włosów powinien być wykonywany wyłącznie w profesjonalnym salonie fryzjerskim,m.in Salon Fryzjerski m&m, przez przeszkolonych stylistów, przy użyciu profesjonalnych narzędzi fryzjerskich i naturalnych, certyfikowanych preparatów keratynowych, które są bezpieczne także dla kobiet w ciąży.

Jako salon świadczący usługi na najwyższym poziomie współpracujemy tylko z najlepszymi

Umów się na wizytę

DALEJ


Rezerwacja: +48 888 771 714
E-mail: info@fryzjermm.com