Praca fryzjer damsko-męski

Różyny, Łęgowo, Tczew, Pruszcz Gdański i okolice

FRYZJER / STYLISTA/-KA FRYZUR

Czy stylizacja fryzur to Twoja pasja? Jesteś wizjonerem, estetą i masz zmysł kreowania wizerunku?
Dobre samopoczucie i zadowolenie Klienta jest dla Ciebie najważniejsze?

Mistrzowski Salon Fryzjerski M&M jest prowadzony przez prawdziwą pasjonatkę fryzjerstwa i Mistrzynię Świata we fryzjerstwie męskim, Beatę Lewczuk. Należąc do Polskiej Kadry Fryzjerów CMC, zdobyła wiele tytułów i wyróżnień W swoim salonie, który już od ponad 6 lat sukcesywnie rozwija wraz z ludźmi pełnymi pasji. Jeśli chcesz pracować pod okiem Mistrzyni Świata i dzięki niej rozwijać swój kunszt fryzjerski, to właśnie Ciebie szukamy!  Jest to praca pełna wyzwań i działań, ale też inspiracji, nauki, szkoleń i rozwoju, a przede wszystkim przynosząca dużo satysfakcji.

Główne zadania:

  • Wykonywanie zabiegów strzyżenia i modelowania włosów
  • Koloryzacja, rozjaśnianie i dekoloryzacja włosów
  • Wykonywanie upięć
  • Diagnoza włosa i odpowiednie dostosowanie do niego zabiegów pielęgnacyjnych
  • Doradzanie w wyborze koloru czy fryzury
  • Przygotowanie włosów do zabiegów (pielęgnacja, masaż głowy)
  • Doradzanie w temacie pielęgnacji włosów
  • Sprzedaż produktów kosmetycznych
  • Przygotowanie stanowiska pracy i utrzymanie go w czystości
  • Definiowanie potrzeb w zakresie artykułów fryzjerskich w salonie.
Oczekujemy:
  • Doświadczenia zawodowego na stanowisku fryzjerskim (jeśli nie ma oferujemy szkolenia)
  • Znajomości technik koloryzacji, strzyżeń, modelowania fryzur
  • Zamiłowania do wykonywanej pracy
  • Kreatywności, energii i zapału
Oferujemy:
  • Zarobki od 4000 - 9000 brutto
  • Szkolenia pod okiem mistrzów
  • Pracę w najnowocześniejszym Salonie Fryzjerskim o renomowanej marce i ugruntowanej pozycji na rynku – także wśród Klientów VIP
  • Pracę od poniedziałku do soboty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą i inspirującą pracę w branży health&beauty
  • Pracę w wyjątkowym i przyjaznym zespole

Zgłos się do nas

Telefon: 888 771 714
lub 886 281 427
E-mail: info@fryzjermm.com