PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Piękne,długie lśniące włosy to marzenie wielu kobiet,do zrealizowania w wyspecjalizowanych salonach fryzjerskich, m.in.takich jak Nasz Salon Fryzjerski m&m.

Przedłużanie włosów jest bezinwazyjnym, bezbolesnym zabiegiem. Polega na doczepieniu nowych kosmyków włosów do istniejącej już fryzury. Największą zaletą zabiegu jest, oczywiście, natychmiastowy efekt , włosy mogą być dłuższe nawet o kilkadziesiąt centymetrów. Warto pamiętać, że ostateczna długość przedłużonych kosmyków będzie zależeć od kilku czynników, m.in. od długości naturalnych włosów, ich kondycji i struktury, a także fryzury, która była noszona przez klientkę przed wykonaniem zabiegu.

Przedłużenia można dokonać przy pomocy różnego rodzaju włosów;

Słowiańskie,  

Włosy dziewicze, nigdy nie były farbowane. Doskonałej jakości włosy 100% naturalne, gęste, bardzo zdrowe. Włosy miękkie, bardzo podatne na układanie, najwyższej jakości co wpływa znacząco na ich cenę.

Włosy można farbować, prostować, kręcić i poddawać wszelkim zabiegom fryzjerskim.

Dla najbardziej wymagających klientów!

Pochodzenia włosa: Polska, Rosja, Słowenia, Chorwacja.

Europejskie

Wysokiej jakości włosy naturalne, miękkie i miłe w dotyku, poddające się zabiegom stylizacji. Mają krótszą wytrzymałość niz włosy dziewicze, jednak przy odpowiedniej pielęgnacji długo pozostają w dobrej kondycji. Można je farbować, kręcić i prostować.

Pochodzenie włosa:

Kraje europejskie (oprócz Polski, Rosji, Słowenii i Chorwacji), bardzo często Hiszpania, Włochy.

 indyjskie:

Indyjski włos jest pod względem genetycznym bardzo podobny do włosa europejskiego. Indyjskie włosy są bardzo rzadko poddawane procesom chemicznym. Posiadają zdrową łuskę włosa, pięknie błyszczą, są zdrowe i śniące. Ich łuski są ułożone w jednym kierunku- nie plączą się i nie filcują. Te włosy są bardzo polecane do przedłużania włosów wszelkimi metodami.

Pochodzenie włosa:  Azja Północja m.in. Indie

Istnieje wiele różnych metod przedłużania włosów; wśród nich można wymienić  te najbardziej popularne, stosowane w Naszym Salonie Fryzjerskim m&m, metodę keratynową,wykorzystującą mikroringi , clip- in , taśmową czy ultradźwiękową . Każda z nich ma określone zalety i wady , dlatego przed wyborem konkretnej metody , warto skonsultować się ze specjalistą!

Metoda keratynowa:

Ta metoda,  jest najczęściej wybierana przez klientki naszego salonu, a jednocześnie jest  jedną z najstarszych, jeśli chodzi o przedłużanie włosów. Do łączenia włosów używamy  keratyny, będącej jednocześnie naturalnym składnikiem łodygi włosa. Metoda keratynowa nazywana jest także metodą „na ciepło", ponieważ do przymocowania włosów używamy  specjalnej zgrzewarki lub pistoletu z wkładem keratynowym. Doczepiane pasemka są zazwyczaj niewielkie, jeśli chodzi o ich szerokość, dzięki czemu łatwiej je równomiernie rozmieścić. Warto zaznaczyć, że zabieg wykonujemy  w niższej temperaturze niż chociażby prostowanie włosów (zgrzewarka nagrzewa się do ok. 180 stopni Celsjusza, podczas gdy prostownica do ok. 220), dlatego też nie wpłynie negatywnie na kondycję włosów.

Metoda keratynowa ma wiele zalet; po pierwsze, jest bardzo trwała, a w dodatku mało widoczna i niezwykle efektywna. Niestety, ma również pewien minus – co ok.3 miesiące należy udać się do salonu w celu obniżenia przedłużonych kosmyków, inaczej staną się widoczne ze względu na naturalny przyrost włosów.

Metoda na mikroringi

Metoda na mikroringi – popularna metoda, nazywana bardzo często metodą „na zimno", nie wymaga używania zgrzewarki, w związku z czym jest dużo bezpieczniejsza dla włosów. Kosmyki doczepia się za pomocą małych, metalowych obrączek, których kolor, rodzaj i rozmiar można dopasować w zależności od rodzaju i struktury włosów klientki. Materiałami najczęściej używanymi do produkcji mikroringów są aluminium, miedź i brąz.  Ogromną zaletą tej metody jest trwałość – od 3 do nawet 4 miesięcy. Na początku mikroringi mogą nieco przeszkadzać – należy się do nich po prostu przyzwyczaić. To metoda polecana kobietom o cienkich i rzadkich włosach.

METODA CLIP-IN

Metoda Clip-in polecana jest paniom, które pragną tylko jednorazowo przedłużyć włosy. Stosowana przede wszystkim przed uroczystością czy konkretną okazją. Ten najprostszy sposób przedłużania włosów jest zarazem najmniej trwały i osłabia włosy. Stosowana bywa wyłącznie raz na jakiś czas.

Metoda kanapkowa

  Metoda kanapkowa (taśmy silikonowe) – zaletą jej jest krótki czas aplikowania łączeń. Taśmy z włosami nie są grube więc tą metodę polecamy nawet dla rzadkich włosów. Poprzez równomierne doklejanie  pasm włosów do wydzielonych sekcji na głowie taśmy nie obciążają i nie niszczą  struktury włosów. Zaletą tej metody jest to, że łączenia są niewyczuwalne i niemal niewidoczne, Włosy  na taśmach przyczepia się za pomocą substancji klejącej, dzięki temu włosy klientki są obklejone z dwóch stron a czas wykonywania jest bardzo krótki .Pasma  są mniej wygodne  do noszenia włosów spiętych w kucyk. Okres noszenia to 3-6 tygodni.

Metoda ultradźwiękowa

To jedna z najnowocześniejszych metod przedłużania włosów; wykorzystuje się do tego urządzenie, które bazuje na falach energetycznych. To świetne rozwiązanie w przypadku pań o słabych, mocno zniszczonych kosmykach, które wcześniej były poddawane całej serii zabiegów stylizacyjnych. W przypadku tej metody zaskakuje trwałość – efekt przedłużonych włosów utrzymują się nawet do pół roku,choć proces ich zdejmowania jest znacznie bardziej utrudniony i czasochłonny, aniżeli w przypadku innych, bardziej powszechnych metod. Główną zaletą tej metody jest fakt, że proces przedłużania włosów jest zupełnie niewidoczny

 W krótce u nas!

Umów się na wizytę

PRZEJDŹ DALEJ


Rezerwacja: +48 888 771 714
E-mail: info@fryzjermm.com