STRZYŻENIE DZIECIĘCE

Dziecięce strzyżenie to nie lada wyzwanie , nie tylko dla fryzjera, ale również  dla rodziców i malucha. Często nie tylko to pierwsze strzyżenie, ale i każde kolejne są dla malucha stresującą sytuacją.

Warto wtedy zdecydować się na wizytę w Salon Fryzjerski m&m, łączymy świetną zabawę z profesjonalnym strzyżeniem. . Atmosfera miejsca,specjalny kącik do zabawy i nasze podejście do waszych pociech  sprawi że, cała wizyta przebiegnie szybko, sprawnie i bezstresowo.Strzyżemy dzieci w każdym wieku,  przy stanowisku fryzjerskim stworzonym specjalnie dla najmłodszych. Białe lśniące , co najważniejsze interaktywne Audi R8, telewizor umieszczony vis a vis fotela , na którym dziecko może obejrzeć ulubioną bajkę czy film : dzięki temu strzyżenie przebiega sprawniej. Wizyta nie musi wcale być nudna, a włosy nie muszą wciąż wpadać do oczu. Niezależnie od tego czy to letnie, lekkie fryzury, czy wyjątkowe, na specjalne okazje, wszystkie, nawet najbardziej niesforne maluchy wychodzą od nas zadowolone. Podobnie jak ich rodzice, którzy od tej pory wiedzą gdzie wracać, gdy włosy ich dzieci odrosną.

Przychodząc do nas, możecie mieć pewność, że Wasze dziecko wyjdzie z piękną fryzurką, a dodatkowo otrzyma od nas prezent niespodziankę, która z pewnością sprawi mu dużo radości.

Dodatkowo do nabycia u nas specjalnie dedykowana dla dzieci linia kosmetyków,szampon, odżywka,żel marki REVLON Kids,nie zawierają parabenów, silikonów i sztucznych barwników.

Umów się na wizytę

PRZEJDŹ DALEJ


Rezerwacja: +48 888 771 714
E-mail: info@fryzjermm.com